Author Archives: admin

Debati i pare ne Tv Teuta

Debati i pare ne Tv Teuta

Mbreme ne Tv Teuta u zhvillua debati i pare i barteseve te listave qe garojne ne zgjdhjet lokale me 26 janar.  Nder te tjera Kryetari i Komunes dhe kryetari i Forces se Re Demokratike tha: "Kemi bërë bazën e cila sigur ...

Close
Close

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Close

Close